Røyken Seilforening

Røyken Seilforening

Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Fri 7 May 2021
kl 18:00 - 20:00
Utleie ikke bekreftet
Røyken Seilforening   Konfirmasjon Erichsrud
Fri 14 May 2021
kl 18:00 - 20:00
Utleie ikke bekreftet
Klubbhus   Konfirmasjon Myhre
Fri 14 May 2021
kl 18:00 - 20:00
Utleie ikke bekreftet
Røyken Seilforening   Konfirmasjon Myhre
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Wed 23 Sep
kl 18:00 - 20:00
Regattatrening for jolleseilere
$item.username  
Uhøytidelig regattatrening for viderekommende…   Les mer  
Mon 21 Sep
kl 18:00 - 20:00
Jolleseiling
$item.username  
Trening for Optimist og Feva seilere. Nybegynnere…   Les mer  
Sat 19 Sep
kl 18:00 - 20:00
Utleie -- Henden
$item.username  
  Les mer  
Fri 18 Sep
kl 18:00 - 20:00
Utleie -- Henden
$item.username  
  Les mer  
Wed 16 Sep
kl 18:00 - 20:00
Regattatrening for jolleseilere
$item.username  
Uhøytidelig regattatrening for viderekommende…   Les mer  
Mon 14 Sep
kl 18:00 - 20:00
Jolleseiling
$item.username  
Trening for Optimist og Feva seilere. Nybegynnere…   Les mer  
Wed 9 Sep
kl 18:00 - 20:00
Regattatrening for jolleseilere
$item.username  
Uhøytidelig regattatrening for viderekommende…   Les mer  
Mon 7 Sep
kl 18:00 - 20:00
Jolleseiling
$item.username  
Trening for Optimist og Feva seilere. Nybegynnere…   Les mer  
Fri 4 Sep
kl 18:00 - 20:00
Samling for Røyken Speidergruppe
$item.username  
Røyken speidergruppe benytter klubbhuset som base…   Les mer  
Wed 2 Sep
kl 18:00 - 20:00
Regattatrening for jolleseilere
$item.username  
Uhøytidelig regattatrening for viderekommende…   Les mer  
Mon 31 Aug
kl 18:00 - 20:00
Jolleseiling
$item.username  
Trening for Optimist og Feva seilere. Nybegynnere…   Les mer  
Wed 26 Aug
kl 18:00 - 20:00
Regattatrening for jolleseilere
$item.username  
Uhøytidelig regattatrening for viderekommende…   Les mer  
Mon 24 Aug
kl 18:00 - 20:00
Jolleseiling
$item.username  
Trening for Optimist og Feva seilere. Nybegynnere…   Les mer  
Wed 19 Aug
kl 18:00 - 20:00
Regattatrening for jolleseilere
$item.username  
Uhøytidelig regattatrening for viderekommende…   Les mer  
Mon 17 Aug
kl 18:00 - 20:00
Jolleseiling
$item.username  
Trening for Optimist og Feva seilere. Nybegynnere…   Les mer  
Wed 12 Aug
kl 18:00 - 20:00
Regattatrening for jolleseilere
$item.username  
Uhøytidelig regattatrening for viderekommende…   Les mer  
Mon 10 Aug
kl 18:00 - 20:00
Jolleseiling
$item.username  
Trening for Optimist og Feva seilere. Nybegynnere…   Les mer  
Mon 10 Aug
kl 07:30 - 17:00
Gøy På Vannet
$item.username  
  Les mer  
Thu 25 Jun
kl 07:30 - 17:00
Gøy På Vannet
$item.username  
  Les mer  
Wed 24 Jun
kl 18:00 - 20:00
Regattatrening for jolleseilere
$item.username  
Uhøytidelig regattatrening for viderekommende…   Les mer  
Wed 24 Jun
kl 07:30 - 17:00
Gøy På Vannet
$item.username  
  Les mer  
Tue 23 Jun
kl 07:30 - 17:00
Gøy På Vannet
$item.username  
  Les mer  
Mon 22 Jun
kl 18:00 - 20:30
Jolleseiling
$item.username  
Trening for Optimist og Feva seilere   Les mer  
Mon 22 Jun
kl 07:30 - 17:00
Gøy På Vannet
$item.username  
  Les mer  
Wed 17 Jun
kl 18:00 - 20:00
Regattatrening for jolleseilere
$item.username  
Uhøytidelig regattatrening for viderekommende…   Les mer  
Mon 15 Jun
kl 18:00 - 20:30
Jolleseiling
$item.username  
Trening for Optimist og Feva seilere   Les mer  
Fri 12 Jun
kl 18:00 - 20:00
Mulig utleid til Nærsnes Kystbarnehage
$item.username  
  Les mer  
Wed 10 Jun
kl 18:00 - 20:00
Regattatrening for jolleseilere
$item.username  
Uhøytidelig regattatrening for viderekommende…   Les mer  
Mon 8 Jun
kl 18:00 - 20:30
Jolleseiling
$item.username  
Trening for Optimist og Feva seilere   Les mer  
Wed 3 Jun
kl 18:00 - 20:00
Regattatrening for jolleseilere
$item.username  
Uhøytidelig regattatrening for viderekommende…   Les mer  
Mon 1 Jun
kl 18:00 - 20:30
Jolleseiling
$item.username  
Trening for Optimist og Feva seilere   Les mer  
Powered by: Bloc