Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Fri 7 May
kl 18:00 - 20:00
Utleie ikke bekreftet
Røyken Seilforening   Konfirmasjon Erichsrud
Fri 14 May
kl 18:00 - 20:00
Utleie ikke bekreftet
Klubbhus   Konfirmasjon Myhre
Fri 14 May
kl 18:00 - 20:00
Utleie ikke bekreftet
Røyken Seilforening   Konfirmasjon Myhre
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Wed 23 Sep 2020
kl 18:00 - 20:00
Regattatrening for jolleseilere
$item.username  
Uhøytidelig regattatrening for viderekommende…   Les mer  
Mon 21 Sep 2020
kl 18:00 - 20:00
Jolleseiling
$item.username  
Trening for Optimist og Feva seilere. Nybegynnere…   Les mer  
Sat 19 Sep 2020
kl 18:00 - 20:00
Utleie -- Henden
$item.username  
  Les mer  
Fri 18 Sep 2020
kl 18:00 - 20:00
Utleie -- Henden
$item.username  
  Les mer  
Wed 16 Sep 2020
kl 18:00 - 20:00
Regattatrening for jolleseilere
$item.username  
Uhøytidelig regattatrening for viderekommende…   Les mer  
Mon 14 Sep 2020
kl 18:00 - 20:00
Jolleseiling
$item.username  
Trening for Optimist og Feva seilere. Nybegynnere…   Les mer  
Wed 9 Sep 2020
kl 18:00 - 20:00
Regattatrening for jolleseilere
$item.username  
Uhøytidelig regattatrening for viderekommende…   Les mer  
Mon 7 Sep 2020
kl 18:00 - 20:00
Jolleseiling
$item.username  
Trening for Optimist og Feva seilere. Nybegynnere…   Les mer  
Fri 4 Sep 2020
kl 18:00 - 20:00
Samling for Røyken Speidergruppe
$item.username  
Røyken speidergruppe benytter klubbhuset som base…   Les mer  
Wed 2 Sep 2020
kl 18:00 - 20:00
Regattatrening for jolleseilere
$item.username  
Uhøytidelig regattatrening for viderekommende…   Les mer  
Mon 31 Aug 2020
kl 18:00 - 20:00
Jolleseiling
$item.username  
Trening for Optimist og Feva seilere. Nybegynnere…   Les mer  
Wed 26 Aug 2020
kl 18:00 - 20:00
Regattatrening for jolleseilere
$item.username  
Uhøytidelig regattatrening for viderekommende…   Les mer  
Mon 24 Aug 2020
kl 18:00 - 20:00
Jolleseiling
$item.username  
Trening for Optimist og Feva seilere. Nybegynnere…   Les mer  
Wed 19 Aug 2020
kl 18:00 - 20:00
Regattatrening for jolleseilere
$item.username  
Uhøytidelig regattatrening for viderekommende…   Les mer  
Mon 17 Aug 2020
kl 18:00 - 20:00
Jolleseiling
$item.username  
Trening for Optimist og Feva seilere. Nybegynnere…   Les mer  
Wed 12 Aug 2020
kl 18:00 - 20:00
Regattatrening for jolleseilere
$item.username  
Uhøytidelig regattatrening for viderekommende…   Les mer  
Mon 10 Aug 2020
kl 18:00 - 20:00
Jolleseiling
$item.username  
Trening for Optimist og Feva seilere. Nybegynnere…   Les mer  
Mon 10 Aug 2020
kl 07:30 - 17:00
Gøy På Vannet
$item.username  
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline